Haftalık burç yorumları (24 Ekim 2018)

KOÇ
İletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir sizden saklanan bazı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda geçmişle ilgili konuların açılmasına izin vermemeli veya bu konularda konuşulurken çok fevri çıkışlarda bulunmamalısınız. Konuşmanın sonu size zarar verebilir. Evli Koç burçları içinse pozitif etkiler söz konusu.

BOĞA
Boğa burcu duygusal anlamda zor bir gün olacaktır. Hem ne hissettiğinizi anlama hem de ifade etme konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Kendi iradenizle hislerinizi paylaşmamayı tercih edebilirsiniz. Duygularınızı yüksek perdeden yaşamayı tercih edeceksiniz. İş hayatınıza dikkat verip, günü en az zarar ile kapatmanız gerekiyor.

İKİZLER
Evli İkizler burçlarının evliliklerinde bazı problemler olabilir. Duygusal olarak kırgınlıklar yaşıyor veya küs olmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Bugünlük böyle olsun ama her ne oluyorsa konuyu fazla abartmamaya dikkat etmelisiniz. Sezilerinize ve iç sesinize güvenmeniz gereken bir gün.

YENGEÇ
Duygusal anlamda zorlu bir gün olabilir. İş yerinizde ve günlük rutinlerinizde kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Ne kadar çabuk işlerinizi toparlar evinize giderseniz o kadar kolay atlatırsınız. Evde olmak size çok iyi geliyor. Sevdiğiniz kişi ile her şeyinizi paylaşabilirsiniz.

ASLAN
Aşk hayatınızdaki zorluklar tekrar gündeme geliyor. Çok uzun süredir devam eden tartışmalar bugün bir yenisi eklenebilir. Eğer bekar bir Aslan burcu iseniz durum sizin için tam tersi yönde çalışacak ve evren karşınıza sevebileceğiniz bir insanı çıkartacaktır. Gözünüzü dört açın.

BAŞAK
Eviniz, ailenizle ilgili konuları fazlası ile kafanıza takıyor olabilirsiniz. Haklı olduğunuz yerler tabi ki var. Dikkatinizin yönünü değiştirip genel hayatınıza odaklanmayı denemelisiniz. Zor bir gün olabilir ama eninde sonunda bitecek. Girişken olmalısınız. Aklınıza gelen projeler için adım atmaya çalışmalısınız.

TERAZİ
Konuşma ihtiyacınızın fazla olduğu bir gün. Her ne kadar kendinizi ifade etmekte istekli olsanız da iletişim konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Gün boyu çalışmalarınızı kaydetmenizde, e-postalarınızı göndermeden iki kere kontrol etmenizde fayda var. Kendinizle ilgili yeni özellikler ve yetenekler keşfedebilirsiniz.

AKREP
Akrep burcu maddi anlamda hem kazanç sağlayacak fırsatlar yakalayacak hem de bu fırsatları kullanmak konusunda zorlanacaksınız. Harcamalarınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. İhtiyacınızdan fazlasını harcamak konusunda eğilimlisiniz. Aşk hayatınızdaki veya çocuklarınızla ilgili karışıklıklar sizi rahatsız ediyor.

YAY
Aşk hayatınızdaki tutarsızlık ve iniş-çıkışların duygusal anlamda sizi zorladığı bir gün olacaktır. Çok fazla kendinizi suçlamamalısınız. Her konuda haklı olmayabilirsiniz. Ancak kendinize de en az karşı tarafa yaptığınız kadar empati yapmalısınız. Sürekli bir başkasını mutlu etmek üzere numara yaparak yaşayamazsınız.

OĞLAK
Ailenizle ilgili konuları kafanıza takıyorsunuz. Dün geceyi zor geçirmiş olabilirsiniz. Özellikle uyku problemleri 1-2 gün Oğlak burçlarını zorlayabilir. Çok çalışmak ve kariyeriniz için yatırımlar yapmak istediğiniz bu dönemde, gece oturmaları gündüz istediğiniz performansı sergileyememenize sebep oluyor. Gerekirse destek almalısınız.

KOVA
Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Girişkenlik gösteremeyebilirsiniz. Hareket enerjiniz düşmüş, attığınız adımlardan istediğiniz sonuçları elde edememiş olabilirsiniz. O kadar güzel bir döneme giriyorsunuz ki günlük problemlerin hiçbir önemi kalmayacak. Maddi anlamda şanslı bir gün olacaktır.

BALIK
Hayat Balık burçlarını bir miktar zorluyor. Özellikle kendiniz ve geleceğiniz için çok çalışmak zorunda kalacağınız bir dönemdesiniz. Uzun süredir beklediğiniz hayırlı haberleri alabilirsiniz. Her ne kadar ilişkilerdeki problemleri çözmüş olsanız da derin bir beraberlik yaşamakta zorlanıyorsunuz.

Leave a Reply