Haftalık burç 22-28 Ekim 2018

Yükselen Koç:

Sevgili Koçlar, ikili ilişkileriniz ile ilgili gündemleriniz bu hafta da devam ediyor. Gökyüzünün enerjisi değişse de sizin bu konuda almanız gereken aksiyonlar ve kararlar gündeminizden bir türlü düşmüyor sanki…Bu hafta yaşanacak Dolunay’da size geçmiş tecrübelerinizden yararlanarak, bakış açınızı revize etmenizi tavsiye eder nitelikte olacak. Duygularınızın derinlerini araştırmak, sebepler bulmak, analizler yapıp, planlar yapmak sizin yapınıza çok uygun olmasa da, zamanın ruhu sizi buna itecek. Yüksek faydanız için kararlarınızı iyice sorgulayıp, fevri tepkiler ile hareket etmemenizi tavsiye ederim. İyi haftalar…

Yükselen Boğa:

Sevgili Boğalar, bu hafta sizin için önemli bir Dolunay var. Ay, burcunuzun hemen ilk derecesinde iken, Güneş ile karşı karşıya gelecek. Uranüs ve Venüs eşlik edecek bu zıtlığa…Bilinçaltınızda bulunan kaygı ve korkularınız filizlenebilir veya artık tamamen yersiz duygular olduklarına karar verip, hepsinden kurtulabilirsiniz. Günlük hayatınızı da yoluna koymaya çalıştığınız bir süreçte iken, gizli kalmış bazı konular aydınlanarak size yeni aksiyon planları yaptırtabilir. Maddi konular ile ilgili, çevrenizdekiler ile yaşadığınız sır perdesi aralanabilir. Sağlık konularına dikkat etmenizi tavsiye ederim. İyi haftalar…

Yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, bu hafta meydana gelecek Dolunay’da siz de başrol alan burçlardan birisiniz. Dolunay anının yükseleni İkizler burcu bu da sizi diğer burçlara göre biraz daha fazla etki alanında bırakıyor. Dolunay’ın olası konuları, yükselen burcunuzun derecesine göre değişebilmekle beraber, aşk hayatınızı şekillendirmek için farklı bakış açıları ile bakmanızı sağlayacak etkiler verebilir. Bir süredir aşk kapınızda geziyor diye umutlu haberler veriyorum, bu hafta da bu konuda önemli olaylar yaşanabilir. Siz ilişkilerinizde büyük sırlar taşımak yerine her şeyi olduğu gibi konuşmayı tercih eden burçlardan birisiniz, bu hafta zamanın ruhuna uyum sağlayarak, biraz beklemek, düşünmek, tartmak sizin için daha doğru olabilir.

Şans dolu bir hafta dilerim.

Yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeçler, bu hafta yaşanacak Dolunay, arkadaş çevreniz ile ilgili konuları gündeminize taşıyabilir. Biraz kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Bu olayların akışında aşk hayatınız veya çocuklarınız da gündemleriniz arasında olabilir. Geçmişten gelen konular duygularınızı tetikleyebilir.

Haneniz ve yuvanız hakkında aldığınız kararları bu hafta daha ayakları yere basar hale getirip, uygulamaya başlayabilirsiniz. 2019’da yaşanacak tutulmalar sizin burcunuzda olacağı için önümüzdeki yıl sizin için önemli bir yıl olacak, hayatınızın gidişatı ile ilgili değişiklikler yaşayabilirsiniz. Sırası geldikçe hepsine değineceğim…

Mutlu bir hafta dilerim.

Yükselen Aslan:

Sevgili Aslanlar, sahnede olmak, farklı insanlarla iletişime geçmek tam da size göre… Geçen haftalardan başlayan bir süreç içerisinde iletişim kanallarınız ve sıklığınız değişime geçmiş olabilir.

Bu hafta yaşanacak Dolunay ile birlikte kardeşleriniz, yakın dostlarınız veya akrabalarınız gündeminize yerleşebilir. Söylenenlerin, davranışların gerçek amaçlarını anlamaya başlayabilirsiniz. Kıskançlık duygusu ile savaşabilirsiniz.

Büyük hayat planlarınız hakkında kararlar almaya yaklaşabilirsiniz.

Hayallerinizin gerçek olacağı, harika bir hafta dilerim…

Yükselen Başak:

Sevgili Başaklar, bir süredir kendi emekleriniz ile kazandığınız maddi konular ile ilgili bir değişim ve hareketlilik içerisinde olabilirsiniz. Bu hafta yaşanan Dolunay’da hedefleriniz uğruna biraz daha derin planlar yapıp, cesaretle ilerleyebilecek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Ailenizden de hedefleriniz konusunda destek alabilirsiniz. Hayatı akışa bırakmak size göre olmasa da bu hafta kontrolünüz dışında gelişen olaylara tanıklık edebilirsiniz.

Geçmişte bıraktığınız ilişkileriniz tekrar gündeminize gelebilir. Akılcı yaklaşımlarınız ile en doğru kararları verebilirsiniz.

İyi haftalar…

Yükselen Terazi:

Sevgili Teraziler, Salı günü Güneş sizin burcunuzdan çıkıp, komşunuz olan Akrep burcuna geçiyor. Hayatlarınızda önemli izler ve farkındalıklar yaşattıktan sonra sizi yeni hayat düzeninizi inşa etmek için 11 ay bırakacak ve sonra tekrar ziyarete gelecek.

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay, Boğa burcunun hemen ilk derecesinde olacağı için sizi özellikle ikili ilişkiler konusunda etkileyebilir. Eşiniz, ilişkiniz veya varsa ortaklarınız hakkında biraz daha derin düşünmenize sebep olabilir. Para, önemli bir gündem maddeniz olabilir. Kontrolünüz dışında gelişecek durumlar oluşabilir. Dengeleri kurmaktan vazgeçmeden, sakin tavırlarla olaylara yaklaşmanız isabet olacaktır.

Her şeyin gönlünüzce olacağı mutlu bir hafta dilerim.

Yükselen Akrep:

Sevgili Akrepler, nihayet sizin döneminiz başlıyor…Salı günü Güneş burcunuza geçiyor ve bir ay boyunca aslında hayatınızda bir sonraki yıla kadar meşgul olacağınız gündem maddelerini fark etmenizi sağlıyor. Bu dönemde çok fazla gezegen sizin burcunuzda hareket halinde, bu da zamanının ruhunun sizin aşina olduğunuz enerjiler altında olmasına olanak veriyor.

Salı günkü Dolunay’da başroldesiniz. Hayatınız ile ilgili önemli bir dönemi kapatmak, yeni farkındalık ve planlar ihtimal dahilinde.

Venüs geçmişte yaşadığınız ilişkiler hakkında yeni farkındalıklara ulaşmanızı sağlıyor. Hatta çıkmazlarda, yeni senaryolar üretmenize olanak sağlıyor. Venüs’ün burcunuzda hareket etmesi fiziksel güzelliğiniz konusunda da harekete geçme motivasyonu veriyor.

Şans dolu, iyi haftalar.

Yükselen Yay:

Sevgili Yaylar, bir süredir özellikle iş hayatınız ile ilgili değişimler yaşıyor olabilirsiniz. Bu hafta yaşanacak Dolunay ile birlikte iş hayatınıza ek olarak aile hayatınız da gündem maddeleriniz arasındaki yerini alıyor. Aileniz, eviniz, yuvanız hakkında daha önce farkına varmadığınız duygularınızı farkına varabilirsiniz. Yeni planlar içerisinde olabilirsiniz. Bu Dolunay’da siz de başrolü paylaşan burçlardan birisiniz. Etkisi biraz fazla olabilir.

Jüpiter Yay burcunun yönetici gezegenidir, yani en fazla Yay burcunda rahat eder ve enerjisini tam olarak yansıtabilir. Mutlu haber şu ki, çok yakın bir zaman içerisinde, Jüpiter Yay burcuna geçecek ve sizi bolluğu, bereketi ile şımartacak. Hayatınızın son derece şanslı bir dönemine başlamanıza vesile olacak.

Huzurlu, mutlu, eğlence dolu bir hafta dilerim.

Yükselen Oğlak:

Sevgili Oğlaklar, bu hafta yaşanacak Dolunay ile birlikte kardeşleriniz, akrabalarınız veya çok yakın dostlarınız gündeminizde önemli bir yer edinebilir. Daha önceleri fark etmediğiniz detaylar ile yüzleşip, bir dönemi kapatma kararı alabilirsiniz. Siz de hayatı kontrol etmeyi seven burçlardan biri olsanız da, bu dönemde kontrolünüz dışında gelişmeler yaşıyor olabilirsiniz.

Genel olarak, sınavlardan geçtiğiniz ve bazen hayatın sizi zorladığını hissettiğiniz bir yıl yaşarken bu farkındalık, kapanış, yeni başlangıç size destek verecektir.

Başarılı, huzurlu, mutlu, keyifli bir hafta dilerim.

Yükselen Kova:

Sevgili Kovalar, bu hafta yaşanacak Dolunay size para konularında farkındalıklar yaşatabilir. Bir süredir çözülmesini beklediğiniz maddi bir konu çözüme ulaşabilir. Kendi emekleriniz ile kazandıklarınızda yeni bir dönem başlayabilir…

Kendinizi halen fiziksel olarak aktif ve güçlü hissediyor olabilirsiniz. Mars’ın burcunuzda yaptığı bu yolculuk size de bol seyahat fırsatı veriyor olabilir.

Platonik ilişkileriniz kafanızı kurcalamaya devam edebilir.

Biraz daha sabır… Hayatınızdaki taşların yerine oturduğu bir dönemdesiniz.

İyi haftalar…

Yükselen Balık:

Sevgili Balıklar, yükselen burcunuzun derecesine göre değişmekle beraber, bu Dolunay ile gündeminize maddi konular veya ilişkilerinizle ilgili kapatmanız gereken olayları getirebilir.

Çevrenizde olup biten olayları çok net değerlendirmediğiniz, hayallerinizle hareket edebileceğiniz bir haftadasınız. Özellikle kendinizle ilgili değerlendirmelerinizde çevrenizdekilerin fikirlerine kulak vermeniz sizin için iyi olabilir.

Şansın her daim sizinle olacağı, keyifli haftalar…

Leave a Reply