Haftalık burç yorumları 23 Ekim 2018

Koç
Bu hafta vergi, ödemeler, miras gibi konularda şanslı olacaksınız. Yatırım yapmak için harekete geçin. Gelirleriniz katlanabilir, ödemelerinize destek bulabilirsiniz. İlişkiniz varsa karşınızdakini yargılamadan sevmeli, hareketlerini eleştirmemelisiniz. Bu hafta mükemmelliyetçi yapınız ön plana çıkıyor. Çevrenizdekilere kırıcı davranmamaya özen gösterin. Duygularınızı kontrol altına almalı, tedirginliklerinizi bırakmalısınız. Duygusal dengede kalamayışınız gerek iş hayatınızı, gerek özel yaşamınızı etkileyebilir.

Boğa
Bu hafta ilişkilerinize odaklanacaksınız. Evlilik gündeme gelebilir veya geçici duygulara kapılabilirsiniz. İyi giden ilişkilerde dahi başka kişiler aklınızı çelebilir, aman dikkat! Kalbinizin sesini dinleyin. Yanılgıya düşmemeye çalışın. Bir ilişkiniz var ise sahip çıkın, kıymetini bilerek hareket edin. Mevcut ilişkinizde ciddiyetle devam etmeli, ani kararlar almamalısınız. İlişkinizi sorgulayabilir, ‘tamam mı devam mı’ gibi soruların cevabını arayabilirsiniz. İş ile ilgili atacağınız adımlarda ve sözleşmeler konusunda şanslısınız. Size katkısı olacak teklifleri iyi değerlendirin.

İkizler
Bu hafta iş yükü canınızı sıkabilir. Ama kendinizi çalışmaya adapte etmeniz gerekiyor. İş performansınız artacak. İş ve çalışma ortamınızda iyi gelişmeler yaşanacak. Canınızı sıkmadan ve arkanıza bakmadan ilerleyin. İlişkinizin bu nedenle bozulmasına izin vermeyin. Maddi anlamda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Kazancınız artabilir, terfi alabilirsiniz. Sabırlı olun, ani kararlar vermeyin. Sabırsız yapınız sizi strese, gerginliklere sokuyor. Kendinizi frenlemeli, daha sakin ilerlemelisiniz. Aynı şekilde sağlıkla ilgili konularda da işin içinden çıkamadığınız, kafanızı karıştıran bir durum varsa iyice düşünün, hızlı karar vermeyin, dikkatli adımlarla ilerleyin. İkili ilişkilere gelince… Mutlu beraberliklere odaklanmanız gereken bir süreç. Sinir sisteminizi yormamalı, güzel havaları değerlendirmelisiniz. Daha sakin kararlarla hayatınızı olumlu yönde şekillendirdiğinizi fark edeceksiniz.

Yengeç
Bu hafta ikili ilişkilerden yana şanslısınız. Yeniden seveceğiniz, güzel karşılaşmaların, birlikteliklere dönüşeceği bir dönemdesiniz. Hayatınızda kimse yok ise gözünüzü dört açın, yeni insanlarla tanışın, sosyalleşin! Kendinizi dinleyin, iç sesiniz sizi doğru kişiye götürecek. Bu dönem, yaşamın keyif verici yanlarıyla karşılaşacak, şükredeceksiniz. İş yaşamınızda da daha rahat, sakin bir dönem başlıyor. Odak konunuz ilişkileriniz olacağından, motivasyonunuz da yüksek olacak. Kendinizi iyi hissettiğiniz, hayatın kıymetini bildiğiniz bir dönem. İyi değerlendirin. Yatırımlardan kaçınmanız gereken, çok maddi harcama yapmamanız gereken bir dönem. Arkadaşlarınız ve çevrenizle daha mutlu olduğunuz bu dönem size iyi gelecek, ruh halinizde olumlu etkiler bırakacak.

Aslan
Kendinizi sorguladığınız, yenilikler yapmak, yeteneklerinizi ortaya koymak istediğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hayatınızı daha renkli, neşeli hale getirmeye çalışıyorsunuz. Bu dönem size iyi gelecek. Evinizi, çalıştığınız yeri, ailenizle ilişkilerinizi yenileyecek, renk katacaksınız. Bazıları yeni bir eve geçmek için adımlar atabilir; tamirat, tadilat gerektiren işlerle ilgilenebilir. Ailenizle çok daha fazla zaman geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde minik süprizlerle karşınızdaki kişinin gönlünü daha çok kazanabilirsiniz. Bu hafta yeni planlar, projeler için de uygun bir süreç. Gayrimenkul konularında şanslısınız. Ailenizle ilgili konularda da fırsatlar, şanslar sizleri bekliyor. Mülk alım veya satım işlerinde de şansınız iyi gidiyor. Yapmak istediğiniz yenilikleri bu hafta gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Başak
Bu hafta insanları yargılamamalı, eleştirel yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Beklediğiniz bir iş veya terfi varsa sabırlı olun. Vakti geldiğinde olması gerekenin olduğunu bilerek, isyan etmeden bekleyin. Çalışkanlığınızın mükafatını sonraki haftalarda alacaksınız. Zamanın boşa geçtiğini düşünerek kendinizi ve çevrenizi yargılamaktan vazgeçin. Bu dönem yakın çevreniz, dostlarınızla iletişim içinde olun, onlarla vakit geçirin, sohbetlere katılın. Ayrıca küçük seyahatlere çıkarak kendinizi mutlu edebilirsiniz. İkili ilişkilerde hoş vakit geçirmeniz mümkün. Özellikle hafta sonu beraber olduğunuz insanla dışarıda vakit geçirin. Eğitimler ve sınavlar konusunda şans ve fırsatlar sizden yana.

Terazi
Kendinizi kandırmamalı, gereksiz alınganlıklardan kurtulmalısınız. Vaktinizi değerlendirmeli, yeteneklerinizi artık ortaya koymalısınız. Daha sonra zamanınızın boşa geçtiğini düşünerek kendinizi yargılamak durumunda kalabilirsiniz. Bugün görmezden geldikleriniz yarın hem kendinizi hem de karşınızdaki kişilerin size olan inancını kırabilir. Daha çok çabalamalı, yeteneklerinizi hayata geçirmelisiniz. Maddi anlamda kendinizi eksik hissettiğiniz bir dönem olabilir, ancak bu geçici. Yeteneklerinizi ortaya çıkardıkça kendinize güveniniz yerine gelecek. Gelirlerinizi arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşacaksınız; ancak nasıl arttırabileceğinizin yollarını aramalı, boşvermemelisiniz. Bazılarınız mesleki anlamda terfi veya maaş zammıyla karşılaşabilirler. Fikirlerinizi rahatlıkla paraya dönüştürebileceksiniz. Yeni bir iş kurma düşüncesi içindeyseniz harika! İş kurmak için şahane etkiler var. Bu hafta kendinizi dinlemeden çalışmaya odaklanın. Sinirlerinizi yıpratmayın, olumlu düşünün. İkili ilişkilerinizdeki gerginlikleri bertaraf edin. Haftayı kendinize ve işinize odaklanarak geçirin.

Akrep
Hem duygusal hem de maddi anlamda kararsız olabilirsiniz. Bu hafta işinize odaklanın. Verimli, kendinizi gösterebileceğiniz olumlu etkiler içindesiniz. Yeteneklerinizi paraya dönüştürebileceğiniz fırsatlar çıkacak. İş veya bölüm değiştirmek, terfi etmek istiyorsanız bu hafta harekete geçebilirsiniz. Hayatınızda yeni başlangıçlar meydana gelecek. Gerekli atılımları yapın, yerinizde saymayın. Müdürlerinizden, patronlarınızdan yaptığınız işlerle ilgili destekler görecek, olumlu karşılanacaksınız. Yurt dışı bağlantılı işleriniz de varsa şans sizden yana olacak. Yeni eğitimlere başlamak için de şahane bir hafta. İkili ilişkilerinizde artık daha güvende ilerleyebiliyor olacaksınız. Hayatınızdaki insana sahip çıktığınız, değerini iyi anladığınız bu dönem, ilişkinizi de güzel evrelere taşıyacak.

Yay
Bu hafta İlişkileriniz şekil değiştiriyor, değişim sürecine giriyorsunuz. İlişkiniz bitme noktasına geldiyse hayrınıza olduğunu düşünün. Siz sürekli arkadaş edinebilen, neşeli birisiniz. Ancak arkadaşlıklarda daha istikrarlı olmak için sakin hareket etmeli, hemen cevap vermeden, birkaç kez düşünerek konuşmalısınız. İkili ilişkilerde de aynı şeye dikkat edin. Özellikle yeni bir ilişkiye başlamak gibi kararlardan kaçının bu ara. Duygularınızı sorguladığınız bir dönemdesiniz, yanlış kararlar vermemek için birkaç kez düşünün. Yeni başlangıçlar yapmak için önümüzdeki haftayı bekleyin. Bu hafta elinizdeki işleri bitirmeye çalışın. Sağlığınıza da özen gösterin. Düşündükleriniz kafa karışıklığı yaratmasın. Zihninizi boşaltmaya çalışın, geleceğinize, yapacaklarınıza odaklanın. Bünyenizi zayıf düşürmeyin.

Oğlak
Yaşadıklarınızı, yaşayamadıklarınızı, ilişkilerinizi, çevrenizi, işinizi sorguladığınız bu dönemde moralinizi yüksek tutmanız lazım. Hatırlamanız gereken en önemli şey, hayatın inişleri ve çıkışları olduğunu hatırlamak. Çevrenizdekileri anlamaya çalışın ki, onlar da sizi anlayabilmek için çaba göstersin. Konuları irdelemeniz gereksiz huzursuzluklara neden olmasın, aman dikkat! Özellikle hafta sonu sosyal çevreniz hareketli olacağından, karamsarlığı bırakmalısınız. Yeni insanlardan güzel destekler göreceksiniz. Dileklerinizin gerçekleşme zamanı yaklaşıyor, iyi değerlendirin ve neler dilediğinize ve istediğinize dikkat edin. Hafta boyunca yapmak istediklerinize odaklanın, bunlarla ilgili girişimler içinde olun. Yeni iş projeleri geliştirebilir, para kazanmak için yeni girişimler düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerde de moralinizi yüksek tutmalısınız, karşınızdakini mutlu etmenin yollarını bulacaksınız. Geziler, sosyalleşme açısından olumlu bir hafta sonu sizi bekliyor.

Kova
İlişkiler konusunda çevrenize karşı tedbirli davranmanız gereken bir süreç. Üçüncü kişilerin söylediklerinden etkilenmeyin. Başkalarının ilişkinize müdahale etmesine izin vermeyin. Etkilenerek ilişkilerinizi zora sokma eğiliminiz görünüyor, aman dikkat! Kovalar için iş hayatında parlama dönemi başlıyor. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konular gündeme geliyor. İş arayanlar bu süreçte iş bulabilir, tekliflerle karşılaşabilir, başka bir alanda çalışmak isteyen ya da terfi bekleyenler umduklarını bu hafta gerçekleştirebilirler. Sevindirici haberler kapıda. Bu hafta işyerinde mümkün olduğunca çok çalıştığınızı gösterin. Müdürlerinizden, patronlarınızdan takdir ve övgü alacaksınız. Kariyerinizle ilgili korkusuzca adımlarınızı atın. Yaşantınızdaki olumsuzluklar bu hafta azalmış olacak. Size kariyerinizde şans dağıtan bu süreci iyi kullanmalısınız.

Balık
Bu hafta harika bir döneme giriyorsunuz, iyi değerlendirin. İkili ilişkilerde duygusallığınızı konuşturacaksınız, her şey çok güzel gelişecek. Anın tadını çıkarmalısınız. Devam eden eğitimi olanlar veya tanıtım, reklam gibi konularla ilgili olanlar bu alanlarda güzel gelişmeler yaşayacaklar. Yurt dışı seyahati yapmak isteyenler, başka şehire gitmek isteyenler, bunları gerçekleştirebilirler. Bu hafta mevkili, statü sahibi önemli kişilerden harika destekler alabileceksiniz. Hukuksal konular sonuca bağlanacak. Eğitimde, seyahatte, akademik anlamda kariyerde çok güzel fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Belki de yurt dışında yaşamak için imkan var ise şartları oluşturmak için harekete geçmelisiniz. İnsanların ne dedikleriyle çok ilgilenmeden bu hafta yapacaklarınıza odaklamalısınız.

Leave a Reply